Khosi Buthelezi

i

Autor: https://www.tiktok.com/@khosinkanyezibuthelezi

tiktok

Kobieta chwali się bujnym zarostem na TikToku. Jej nagrania są prawdziwym hitem!

2024-07-11 10:59

Ta kobieta robi furorę na TikToku. Wyróżnia ją jedno – zarost, z którym boryka się od dziecka. O zaburzeniu dowiedziała się dopiero w zeszłym roku. Jak sobie z tym radzi? Patrząc na jej nagrania, to całkiem nieźle!

Khosi Nkanyezi Buthelezi pochodzi z RPA i ma 43 lata. Wyróżnia ją przede wszystkim broda, którą chwali się na TikToku. Bardzo często pokazuje, jak ją pielęgnuje.

Jak czytamy na portalu nypost.com, kobieta bardziej dba o zarost, niż o włosy na głowie, który rozczesuje dwa razy dziennie. Buthelezi bardzo często dobiera swój ubiór właśnie do bujnego zarostu.

Zimowe stroje obejmują czapki, golfy i kurtki, które zapewniają większe zakrycie i mogą zasłaniać ludziom widok na mój podbródek. Ale lato oznacza sukienki i bardziej kobiece ubrania, które mogą wyglądać niezręcznie z brodą – powiedziała 43-latka cytowana przez portal msn.com.

Latte makeup to obsesja tiktokerek. Jak uzyskać ekskluzywny wygląd za pomocą makijażu?

Niecodzienny przypadek kobiety

Przypadek Khosi Nkanyezi Buthelezi jest bardzo ciekawy. Kobieta zmaga się nie tylko z zarostem na twarzy, ale także na klatce piersiowej, rękach i nogach. Próbowała już wszystkiego, aby pozbyć się owłosienia, ale przypadek hirsutyzmu jej na to nie pozwala. Kobieta pogodziła się już z tym faktem.

Przestałam się golić, a zamiast tego zaczęłam kochać siebie. Nauczyłam się, że samoakceptacja jest kluczowym aspektem dbania o siebie – odpowiedziała Buthelezi.

Sonda
Dziewczyny, wolicie facetów z brodami i wąsami, czy raczej bez?