gorzów s3 kolizja 1

i

Autor: OSP Skwierzyna/facebook.com Zderzyły się trzy pojazdy.

Kierowcy ostrożnie! Pięć osób zostało poszkodowanych na S3 pod Gorzowem [ZDJĘCIA]

2021-06-03 13:47

W Deszcznie w czwartkowy ranek (3.06) doszło do dwóch kolizji, przez co utworzył się kilkukilometrowy korek. W związku z wydłużonym świątecznym weekendem sporo osób udaje się nad morze. Ściągajcie nogę z gazu.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godz. 9. W kolizji udział wzięły trzy auta. Ustalono, że wstępną przyczyną było najechanie na tył czyli niezachowanie odpowiedniej odległości między autami. Na miejscu działali strażacy z Gorzowa, Deszczna i Skwierzyny oraz policjanci i pogotowie.

gorzów s3 kolizja 2

i

Autor: OSP Skwierzyna/facebook.com W akcji brały udział służby oraz helikopetr LPR.

– W toyotę uderzyła skoda, a w nią bus volkswagen. Kto był winny ustalimy w trakcie dochodzenia. Pięć osób, cztery z jednego auta i jedna z drugiego, trafiły pod opiekę medyków, ale nic poważnego im się nie stało - przekazuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik gorzowskiej policji.

gorzów s3 kolizja 3

i

Autor: OSP Skwierzyna/facebook.com Kierowcy stali w długim korku.

Starszą kobietę przetransportowano do szpitala śmigłowcem LPR. Dwa pasy były zablokowane, powstał długi korek. Mundurowi wytyczyli objazd od Skwierzyny przez starą trójkę. Potem udrożniono jeden pas.

W drugiej kolizji także na S3 ucierpiały tylko auta- też było ich trzy. Policja apeluje do kierowców o rozwagę i zachowania zgodnie z przepisami.

Szalał bmw na DK nr 10!

QUIZ. Pytania za gwarantowany 1000 zł w "Milionerach"! Sprawdź, czy byś sobie poradził!

Pytanie 1 z 10
Czym biblijny Adam "zapłacił" za towarzyszkę życia?