Kevin sam w domu

i

Autor: AKPA

FILM

"Kevin sam w domu" - gdzie obejrzeć kultową, świąteczną produkcję? Kiedy emisja w telewizji?

2023-12-25 11:19

Zbliżają się święta, a wraz z nimi czas na Kevina! Nie ma chyba bardziej rozpoznawalnej i lubianej świątecznej komedii niż opowieść o ośmioletnim chłopcu, który zabawnym zrządzeniem losu zostaje sam na święta w wielkim domu. Sprawdź koniecznie na jakich kanałach można oglądnąć "Kavin sam w domu". Kiedy transmisja w telewizji?

"Kevin sam w domu" to kultowa komedia familijna, która od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością i jest obowiązkowym świątecznym filmem w wielu domach.

Jego premiera miała miejsce w 1990 roku, ale film do teraz bawi do łez zarówno najmłodszych jak i nieco starszych widzów. Nic dziwnego, że przed świętami to jeden z najczęściej wyszukiwanych tytułów.

"Kevin sam w domu" - o czym jest film?

"Kevin sam w domu" to niezwykle humorystyczny i poruszający film, pełen zabawnych zwrotów akcji i niespodziewanych wypadków.

Wszystko dzieję się... oczywiście w trakcie świąt Bożego Narodzenia. Rodzina McCallisterów zamierza spędzić je we Francji. Jednak na skutek dużego zamieszania związanego z wyjazdem (a przy siedmiorgu dzieci o chaos nietrudno) ośmioletni Kevin zostaje sam w wielkim domu w Nowym Jorku.

Pech chciał, że właśnie ten dom upatrzyło sobie dwóch złodziei, którzy zamierzali obrabować go w trakcie nieobecności rodziny. Nie wszystko jednak idzie po ich myśli, bo mały Kevin nie zamierza odpuścić zbirom i dzielnie stawia im czoła. A to wywołuje lawinę zabawnych wpadek!

"Kevin sam w domu". Gdzie oglądać?

Jeśli czujesz już magię świąt i nie możesz się doczekać emisji "Kevina" w telewizji, mamy dla Ciebie dobre informacje! Film "Kevin sam w domu" dostępny jest na wybranych platformach streamingowych. Gdzie dokładnie?

  • Disney +
  • Player
  • TV Smart Go
  • Rakuten TV
  • Apple TV
  • YouTube (do kupienia bądź wypożyczenia)

Kiedy emisja "Kevin sam w domu" w telewizji w 2023?

Czym byłyby święta bez Kevina w telewizji? Na pewno straciłyby część swojego uroku! Dlatego w świąteczny czas nie może go zabraknąć na ekranach telewizorów.

Film "Kevin sam w domu" zostanie wyemitowany na Polsacie dokładnie w wigilijny wieczór o godzinie 20:00.

Tak zmieniał się Macaulay Culkin. Jak dorastał "Kevin sam w domu"?

Sonda
Lubisz film "Kevin sam w domu"?
Radio Eska: "Kevin sam w domu". Tak dziś wygląda mama Kevina. Catherine O'Hara ma 69 lat i olśniewa urodą