Enea Stal Gorzów - Beckhoff Sparta Wrocław

i

Autor: Janek Pańczyszyn Fotografia

ŻUŻEL

Junior Stali pożegnał się z gorzowskimi kibicami. Ma żal do działaczy?

2023-11-13 14:16

Podczas listopadowego okienka transferowego z ebut.pl Stalą Gorzów pożegnało się dwóch zawodników, a być może w najbliższym czasie dojdzie trzeci. Wśród nich jest Oskar Hurysz, który przeniósł się do rywala zza miedzy - Enea Falubazu Zielona Góra. Młodzieżowiec opublikował wpis na swoich mediach społecznościowych, który mówi bardzo wiele.

O tym, że Hurysz opuści gorzowskie szeregi było wiadome od dawna. Nic jednak nie wskazywało na to, że junior swoim wpisem zasieje ziarno niepewności. Co tak naprawdę kryje się za słowami młodzieżowca?

Bardzo chciałem zostać w Gorzowie bo tak naprawdę tu zacząłem stawiać pierwsze kroki w dorosłym żużlu . Na ta chwile widocznie nie jest mi dane …., wiec nie mówię do widzenia tylko do zobaczenia Stalowa Rodzino (pisownia oryginalna) - napisał między innymi Oskar Hurysz na facebooku.

Tłumy przywitały nowego zawodnika Stali Gorzów. Co powiedział prezes klubu?

Dlaczego "nie jest mu dane" ścigać się w Gorzowie? Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że Hurysz chciał za dużo pieniędzy za podpis pod kontraktem. Drugi powód, bardziej realny, jest taki, że junior nie dostał gwarancji startów w PGE Ekstralidze. Przypomnijmy, że ebut.pl Stal w tychże rozgrywkach ma reprezentować para Oskar Paluch-Jakub Stojanowski.

Żużel. Grand Prix Polski w Gorzowie
Sonda
Śledzisz mecze Stali Gorzów?