Międzyzdroje

i

Autor: Canva Pro

WAKACJE

Do Międzyzdrojów i z powrotem w jeden dzień! Ostatnia szansa na jednodniową wycieczkę z Gorzowa nad morze. Daty i ceny przejazdu autokarem

2023-10-02 8:09

Jeszcze do końca września mieszkańcy Gorzowa mogą skorzystać z jednodniowych wypadów nad polskie morze. Autokar rano kursuje do Międzyzdrojów, a wieczorem wraca. Sprawdź kiedy organizowane są kursy i jaka jest cena biletu.

Niewątpliwą zaletą Gorzowa, zwłaszcza latem, jest jego położenie w niedalekiej odległości od morza. Do wielu popularnych, nadmorskich kurortów dojedziemy tam w zaledwie dwie godziny! W tym roku, tak jak w latach poprzednich, nawet niezmotoryzowani mieszkańcy mogą skorzystać z szybkiego wypadu na plażę. Wszystko dzięki jednodniowym wycieczkom autokarowym.

Z Gorzowa do Międzyzdrojów i z powrotem w jeden dzień!

To świetna propozycja dla wszystkich, którzy chcą spędzić parę godzin nad morzem i nie mogą sobie pozwolić na dłuższy wypoczynek.

W każdą środę, piątek, sobotę i niedzielę organizowane są wyjazdy autokarowe do Międzyzdrojów. Rano chętni dowożeni są nad morze, a wieczorem wracają z powrotem tym samym pojazdem.

Skąd odjeżdża autokar do Międzyzdrojów? Godziny i miejsce 

Autokar startuje o godzinie 6:15 z pętli autobusowej przy ulicy Marcinkowskiego, a o godzinie 6:30 zatrzymuje się też przed głównym wejście do galerii Askana. Później już prosta droga nad morze!

Powrót planowany jest o godzinie 18:00. O miejscu zbiórki kierowca poinformuje na bieżąco w pojeździe.

Bilety na autokar - ceny

Każdy kto chce się wybrać na jednodniową wycieczkę nad morze musi wcześniej kupić bilet. W 2023 roku jego cena wynosi 70 zł za osobę.

Bilety można kupić w biurze przewoźnika przy ulicy Niemcewicza 41A lub na jego stronie internetowej. Lepiej nie czekać na ostatnią chwilę, bo liczba miejsc jest ograniczona.

Sonda
Wybierasz wakacje nad morzem czy w górach?
Krzysztof Ibisz z malutkim synkiem nad morzem