gorzów Witnica gessler 1

i

Autor: facebook.com/hotelwitnica Czy udało się uratować biznes w Witnicy?

Kuchenne Rewolucje

Jak Magda Gessler zmieniła witnicką restaurację?

2023-03-30 12:02

Zobacz jak wyglądały Kuchenne Rewolucje pod Gorzowem. Dzisiaj [30.03] emisja odcinka styczniowego pobytu Magdy Gessler w restauracji i hotelu Witnica. Możemy spodziewać się nagłych zwrotów akcji, a czy będzie happy end?

Kuchenne Rewolucje w Witnicy

Każdy odcinek telewizyjnego show niesie ze sobą emocjonalny ładunek. Tym razem na ekranie małżeństwo- Kamila i Patryk, którzy od dwóch lat zajmują się gastronomią. Wcześniej robili zupełnie co innego. Ona prowadziła biuro rachunkowe a on warsztat samochodowy. Lokal był marzeniem Kamili, ale niestety utrzymanie kulinarnego biznesu okazało się trudne. Do tego doszły kłopoty ze zdrowiem właścicielki. Na pomoc wezwano Magdę Gessler. 

gorzów witnica gessler 2

i

Autor: facebook.com/hotelwitnica Nowe dania w witnickim menu.

Co zmieniła Magda Gessler?

Właściciele witnickiej restauracji zachęcają na swoim facebooku, by włączyć telewizory. - Zapraszamy do oglądania Kuchennych Rewolucji oraz odwiedzenia naszej restauracji, w której skosztujecie pysznych dań z dziczyzny i nie tylko, jak również deserów" -napisali.  Restauracja zmieniła wygląd i zyskała nową nazwę - Zajazd Je je jeleń. Więcej dowiecie się z Kuchennych Rewolucji wieczorem o godz. 21.30.

Kuchenne Rewolucje w innych lubuskich lokalach

Magda Gessler w połowie lutego odwiedziła także Trzciel, a dokładnie bar Incoginto. Emisja odcinka nie jest jeszcze znana. To była dziesiąta miejscówka w Lubuskiem z Kuchennymi Rewolucjami.

Jak nakręcono film JOHN WICK 4? | To Się Kręci #12

QUIZ. Najsłynniejsze loga na świecie. Widzicie te symbole codziennie, wybaczamy tylko dwa błędy!

Pytanie 1 z 15
Na początek coś prostego. Czerwona litera N to logo znanej platformy streamingowej. Chodzi o...