jacek wójcicki

i

Autor: kb

WYBORY 2024

Jacek Wójcicki przedstawił jedynki do Rady Miasta. Kto powalczy o mandat w wyborach samorządowych 2024?

2024-02-21 11:44

"Gorzów w sercu" mają ludzie Jacka Wójcickiego - przynajmniej tak wynika z hasła wyborczego jego komitetu. Prezydent Gorzowa, i oficjalnie kandydat na kolejną kadencję, zaprezentował listy swojego ruchu do rady miasta.

Zbliżają się wybory samorządowe 2024 i w Gorzowie przedstawiono już kandydatów, którzy ubiegać się będą o fotel prezydenta.

Kandydaci do Rady Miasta Gorzowa

Teraz, obecny prezydent, który również zapowiedział start w wyborach, przedstawił kandydatów, którzy powalczą o wejście do Rady Miasta. Na jedynkach w poszczególnych okręgach znajdziemy: Alberta Madeja, Macieja Buszkiewicza, Jana Kaczanowskiego, Cezarego Żołyńskiego i Marię Szupiluk. Na jaki wynik swojego komitetu liczy urzędujący prezydent?

Zawsze chciałem poprawić wynik. Mieliśmy do tej pory 10 radnych ze swojego komitetu. Każdy kolejny radny, to będzie sukces. Myślę, że 12-13 mandatów, jest na to szansa, ale to będzie zależało też w ogromnej mierze od pracy naszych kandydatów - powiedział Jacek Wójcicki.

Sam liczy na poprawę swojego indywidualnego wyniku z wyborów samorządowych w 2018 roku.

Przypomnijmy, najbliższe wybory odbędą się 7. kwietnia. W razie potrzeby II tury prezydenckiej, termin to 21 kwietnia. KWW Jacka Wójcickiego program ma zaprezentować w trakcie konferencji prasowej, którą zaplanowano na 5 marca.

Wyniki wyborów parlamentarnych w III RP

Pytanie 1 z 10
Kto wygrał wybory do Senatu RP w 1989 roku?
M. SUSKI: W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH POWALCZYMY O ZWYCIĘSTWO