Gorzów: Śnieg

i

Autor: kb

Inneko opanowało sytuację na gorzowskich drogach

2021-12-24 11:15

Najgorsze już za nami - mówią w Inneko. Wczorajsze (23.12) Intensywne opady śniegu sparaliżowały na jakiś czas ruch w Gorzowie i powiecie. Pracownicy Inneko z ciężkim sprzętem pracowali przez całą noc, żeby przygotować drogi do bezpiecznego poruszania się.

Na ulicach Gorzowa w nocy jeździło nawet 12 pługopiaskarek. W tym momencie jest to 10 maszyn, które powoli zjeżdżać będą do bazy. Akcja zakończyła się sukcesem, najważniejsze ulice w Gorzowie są czarne.

To samo dotyczy się jezdni drugiego i trzeciego priorytetu. Na bieżąco odśnieżane są także drogi gruntowe. Sytuacja była opanowana praktycznie do 6 rano.

Team X składają świąteczne życzenia czytelnikom ESKA.pl!

Zgodnie z prognozami pogody dla Gorzowa, dzisiaj (24.12) do godziny 16 mogą występować opady deszczu ze śniegiem. Na termometrach w ciągu dnia będzie około 2 stopni. Co gorsza, od godzin wieczornych mają wystąpić przymrozki. Jest ryzyko pojawienia się gołoledzi.

Gorzów: Śnieg

i

Autor: kb

Jak uspokajają w Inneko RCS - są na to przygotowani. Przez całą dobę, nawet w święta, jest dyżurny, który w razie niebezpiecznych warunków na drodze skoordynuje odpowiednią akcję.​

QUIZ: Dzieciństwo w PRL. Pamiętasz tamte święta?

Pytanie 1 z 10
Żywe karpie sprzedawano, wyjmując je: