Olivia Dunne

i

Autor: Pexels @oliviasworld95 / www.instagram.com

SHOW BIZNES

Influencerka plus size z ważnym przekazem dla hejterów i krągłych kobiet. Nie bała się mówić tego co myśli

2024-03-15 14:22

Olivia Dunne, prężnie działająca na Instagramie i TikToku kobieta plus size, umieściła w swoich mediach społęcznościowych ważny przekaz. Influencerka zwraca się do hejterów komentujących jej wpisy, a także do wszystkich kobiet, które wagą odbiegają od przyjętych przez show biznes norm. Co powiedziała?

27-letnia Olivia Dune na co dzień mieszka w Toronto w Kanadzie. Kobieta już od dłuższego czasu aktywnie działa w mediach społecznościowych jako influencerka plus size, która nie tylko nie wstydzi się swoich kształtów, ale jest z nich niezwykle dumna!

Zarówno na Instagramie jak i na TikToku regularnie umieszcza swoje zdjęcia w obcisłych ubraniach podkreślających jej krągłości. Kobieta publikuje też filmy, w których opowiada o tym jak ważne jest akceptowanie siebie takim jakim się jest i podkreśla, że niezależnie od wyglądu i wagi każdy jest wartościowy.

Influencerka plus size odpowiada hejeterom i apeluje do kobiet

Niestety, jak sama kobieta przyznaje, pod jej wpisami często pojawiają się negatywne komentarze na temat jej osoby. Hejterzy obrażają ją i nie akceptują jej wyglądu.

Czy Olivia Dunne się tym przejmuje? W żadnym wypadku! Dosadnie podkreśliła to publikując na swoim profilu film, w którym mówi o tym co czuje i zwraca się bezpośrednio do wszystkich krągłych kobiet.

Jak przyznała, ludzie często wściekają się widząc grubą, ale pewną siebie dziewczynę. Opisała swoją podróż w stronę pozytywnego nastawienia do ciała i otwarcie przyznała jak radzi sobie z wszechobecną krytyką. Kobieta podkreśliła, że najważniejsza jest akceptacja. Każdy ma prawo czuć to co mu się podoba, a na niektóre słowa wystarczy po prostu nie reagować. W przypadku hejtu lepiej ignorować krytykę i po prostu czuć się sobą!

Ponadto Olivia zwróciła się też bezpośrednio do samych hejterów. Ubrana w obcisłą sukienkę w kolorze fuksji dobitnie podkreślającą jej kształty przyznała, że uwielbia ten strój i to jak w nim wygląda.

Anna Mucha kiedyś i dziś. Tak wyglądała seksowna aktorka, gdy była dzieckiem!

Sonda
Czy to ile ktoś waży ma dla Ciebie znaczenie?
Poradnik Zdrowie: Gadaj Zdrów, odc. 7, Otyłość