Restauracja Mexigrill kończy działalność w Gorzowie

i

Autor: facebook.com/MexigrillGorzow

Inflacja znów uderza w gorzowskie restauracje. Popularny lokal został zamknięty!

2023-01-31 13:18

Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że zamyka się popularny lokal gastronomiczny "Okienko Gorzów". Niestety, ich śladem poszła kolejna restauracja, która przegrała walkę z inflacją. O który lokal chodzi?

To jest "cicha śmierć" gastronomicznej Polski. Wiele lokali, nawet z większych miast, zamyka się, bo właściciele nie są w stanie płacić ogromnych rachunków za m.in. prąd, czy ogrzewanie.

Popularny lokal zamyka się w Gorzowie. Specjalizował się w kuchni meksykańskiej

Tym lokalem jest "Mexigrill", który na co dzień urzędował przy ul. Łokietka 31 w Gorzowie. Restauracja specjalizowała się w kuchni meksykańskiej. Miała wiele pozytywnych opinii. Według użytkowników Googla, restauracja miała 4,9/5 gwiazdki na 62 opinie, więc średnia była bardzo dobra. Restauracja działała również w dostawie. Lokal od 30 stycznia 2023 przestał istnieć.

- Hola Amigos. Z przykrością informujemy,że jesteśmy zmuszeni zawiesić działalność do odwołania. Ostatni weekend z Mexigrill.Nie zwlekaj z zamówieniem. Dziękujemy wszystkim naszym klientom. Niestety inflacja nas pokonała. Pozdrawiamy zespół Mexigrill - napisali właściciele w mediach społecznościowych.

Wielu gorzowian będzie tęsknić za "Mexigrill"

W komentarzach pod postem nie brakuje smutnych odpowiedzi. - Dzięki za pyszne jedzenie! Z nadzieją na powrót kiedyś, gdzieś - napisała pani Ewa. - "Że co?" - pyta z niedowierzaniem pan Michał. "Najgorzej" - dodaje pani Klaudia.

Sonda
Czy jesteś fanem meksykańskiej kuchni?