Hotel Mieszko w Gorzowie Wielkopolskim

i

Autor: pci

ŻUŻEL

Hotele w Gorzowie na Grand Prix. Czy są jeszcze wolne pokoje w żużlowy weekend?

2023-06-15 15:12

Przed nami dwie gorzowskie rundy Grand Prix. Najpierw w piątek (23 czerwca) na stadionie w Gorzowie zmierzą się najlepsi juniorzy na świecie (SGP2), a dzień później do walki wkroczą seniorzy. Planujecie nocować po sobotnich zawodach? Sprawdziliśmy, czy są wolne pokoje w hotelach i nie tylko!

Wolne hotele na Grand Prix w Gorzowie 2023. Czy są jeszcze wolne miejsca?

Przeszukaliśmy najpopularniejszy portal z ogłoszeniami noclegów w Polsce. Sprawdziliśmy, czy są wolne pokoje w nocy z 24 na 25 czerwca. Wynik wyszukiwania nas zaskoczył!

Okazuje się bowiem, że w Gorzowie praktycznie nie ma wolnych hoteli w przystępnej cenie. Warto podkreślić, że szukaliśmy noclegu dla dwóch osób. Najtańsza lokalizacja kosztuje 786 zł. Później trzeba już zapłacić grubo ponad 1000 złotych za jedną noc! Ceny dochodzą nawet do dwóch tysięcy złotych.

Ktoś może oczywiście wyszukać noclegu poza granicami Gorzowa i my też to zrobiliśmy. Najtańsza lokalizacja? Witnica, 300 złotych za dobę.

To tylko pokazuje, że nie warto odkładać wszystkiego na ostatnią chwilę. Noclegi w Gorzowie podczas rund Grand Prix rozchodzą się jak świeże bułeczki i nie inaczej jest w tym przypadku.

Bartosz Zmarzlik wywiad
Sonda
Byłeś/aś na Grand Prix w Gorzowie?