Kanye West

i

Autor: Backgrid/East News

GWIAZDY

Gwiazdy. Tyle kosztują skarpetki od Kanye Westa. Cena szokuje! Ile są warte?

2023-12-18 11:29

Kanye West ponownie stoi w ogniu krytyki. Artysta reklamuje swoje najnowsze, dość kontrowersyjne "buty", które oferuje jego firma. Jednak ogromne poruszenie wśród internautów wywołała cena obuwia. Zobaczcie, jak prezentuje się najnowszy projekt Ye.

Kanye West od lat jest uznawany za jednego z najbardziej kontrowersyjnych amerykańskich artystów. Przez wiele lat współpracował z marką adidas Yeezy, sygnowaną jego nazwiskiem, jednak z powodu antysemickich i rasistowskich komentarzy firma zdecydowała się zakończyć tę współpracę.

Niezrażony porażką, raper postanowił podążać własną ścieżką, ciągle szukając swojego miejsca na rynku mody. W ostatnią środę Kanye West ogłosił, że zatrudnił rosyjskiego projektanta Goshę Rubchinskiy w swojej firmie. Teraz chwali się najnowszym produktem oferowanym przez jego markę.

Kanye West w bluzie z Janem Pawłem II! To motyw jego kolekcji. Jak wygląda?

Kilka dni temu ogłosił, że pierwszy produkt marki Yeezy od czasu zakończenia współpracy z Adidasem trafił właśnie do przedsprzedaży. West podkreślił, że konsumenci "nie powinni akceptować podróbek". Zaprezentowanym z dużym rozgłosem produktem są buty w cenie 200 dolarów, czyli nieco ponad 800 złotych. Są dostępne w trzech rozmiarach i do złudzenia przypominają wysokie skarpetki, co zauważyli internauci.

W mediach społecznościowych rozpętała się burza. Produkt Westa nie wszyscy przyjęli z entuzjazmem. Internauci wyrazili zdziwienie m.in. nietypową rozmiarówką skarpet. Jednak największe oburzenie budziła absurdalnie wysoka cena obuwia. "200 dolarów za skarpetkę to szaleństwo", "200 dolarów za skarpetki w formie tenisówek", "Kanye, jak mam wiedzieć, które są w moim rozmiarze", "Ile kosztuje ich wykonanie?", "Skarpetki za 200 dolarów? Lepiej, żebym mógł w nich lewitować". Fani wyrazili swoje zdanie z szacunkiem, ale jednocześnie podkreślili, że to przecież tylko skarpetka.

Kiedyś byli gwiazdami TVP, a co robią dzisiaj? Jak potoczyły się ich kariery?
Sonda
Jesteś fanem Kanye Westa?