Gwiazdy. Kontrowersyjny strój Kanye Westa! Fani są oburzeni! O co im chodzi?

i

Autor: Backgrid/East News / instagram.com/polished___/

GWIAZDY

Gwiazdy. Kontrowersyjny strój Kanye Westa! Fani są oburzeni! O co im chodzi?

2023-12-13 10:00

W poniedziałkowy wieczór w Miami, Kanye West zorganizował odsłuch swojej najnowszej płyty "Vultures". Na scenie pojawił się początkowo z zakrytą twarzą, ale później przebrał się w czarny kaptur przypominający stroje Ku Klux Klan podczas odtwarzania kontrowersyjnego utworu tytułowego.

W piosence, West odnosi się do zarzutów dotyczących jego antysemickiego zachowania, rapując kontrowersyjne słowa. Wybór stroju i drażniący tekst zszokowały wielu użytkowników mediów społecznościowych, którzy nazwali rapera "obrzydliwym" i "chorym".

Wystarczy zauważyć, że Kanye West jest antysemitą. Nienawidzi Żydów i chce ich śmierci. Znęca się nad kobietami. Jest obrzydliwym człowiekiem — napisał jeden z internautów.

Kanye West w bluzie z Janem Pawłem II! To motyw jego kolekcji. Widzieliście te zdjęcia?

Obecność na scenie 10-letniej córki Westa, North, również budziła kontrowersje, zwłaszcza w stroju przypominającym Ku Klux Klan.

Chociaż była jedynym dzieckiem na scenie, inne dzieci Westa, Chicago (5 lat) i Saint (8 lat), były obecne na imprezie pod opieką nowej żony rapera. Warto zauważyć, że już wcześniej Kanye nawiązywał do KKK, co niektórych nie zaskoczyło.

Hotplota.pl: Taylor Swift zdradza sekret przyjaciół, Kanye West nie wraca do Kim Kardashian
Sonda
Które z tych określeń najlepiej pasuje do Kanye Westa?