Łukasz Nowicki

i

Autor: East News/ Artur Zawadzki/REPORTER

GWIAZDY

Gwiazdy. Tak poznał się Łukasz Nowicki ze swoją drugą żoną. Podryw na... słoik z ogórkami!

2024-01-17 13:28

Łukasz Nowicki aktualnie trwa w swoim drugim małżeństwie. Ludzie, którzy go śledzą, mogą nie wiedzieć, jak telewizyjna gwiazda potrafiła poderwać swoją aktualną żonę. Wszystko rozchodzi się o słoik z ogórkami, a historia tego spotkania jest rozpamiętywana do dzisiaj.

Łukasz Nowicki i Olga Nowicka są małżeństwem od siedmiu lat. Razem mają córkę oraz dzieci z poprzednich związków. Warto podkreślić, że to drugie małżeństwo Nowickiego, bo wcześniej był mężem Haliny Mlynkovej.

Już na pierwszej randce Łukasz Nowicki oczarował swoją aktualną żonę. Na spotkanie przyniósł bowiem słoik z ogórkami. Był to bardzo oryginalny pomysł, czym urzekł swoją wybrankę. Dziś obchodzą kolejną rocznicę, czym pochwalili się na Instagramie.

Tak prezentuje się Łukasz Nowicki w blasku fleszy

Przypomnijmy, że Łukasz Nowicki był mężem Haliny Mlynkovej w latach 2003–2012, z którą ma syna Piotra. Po rozwodzie para zaapelowała o szacunek dla swojej prywatności i zwróciła uwagę na nadmierną ingerencję mediów w ich życie prywatne. Obecnie Łukasz utrzymuje prywatność swojego życia i czasami pojawiając się z żoną na branżowych wydarzeniach. Natomiast Olga udziela wywiadów, opowiadając o swoim poznaniu Łukasza i tym, co ją do niego przyciągnęło.

Pierwszy raz Olga zobaczyła Łukasza na scenie w spektaklu "Człowiek dwóch szefów". Ich znajomość rozwinęła się dzięki wspólnym znajomym, a aktor zdobył jej uwagę "elektryzującym" głosem. Po zaproszeniu na kawę, podczas pierwszego spotkania, Łukasz zaskoczył ją słoikiem kiszonych ogórków. Ta nietypowa sytuacja śmieszy ich do dzisiaj, a w każdą rocznicę Olga otrzymuje od niego słoik ogórków.

Łukasz Nowicki: Mam problemy z pamięcią. Nie wiem o czym rozmawiałem pół godziny temu