Daniel Kozakiewicz

i

Autor: skrin "Siedem Życzeń" p.3 TVP VOD / www.youtube.com ; VIPHOTO/East News

SERIALE

Gwiazdy po latach. Daniel Kozakiewicz zmienił się nie do poznania! Zobacz jak teraz wygląda Darek z serialu "Siedem Życzeń"

2023-12-29 11:12

"Siedem Życzeń" to był jeden z najpopularniejszych, młodzieżowych seriali w latach 80. Główny bohater, w którego wcielił się Daniel Kozakiewicz, przyciągał przed ekrany tysiące widzów. Po latach aktor jest nie do poznania! Zobacz, jak teraz wygląda.

"Siedem Życzeń". Kultowy serial z lat 80.

Serial "Siedem Życzeń" w reżyserii Janusza Dymka, nakręcony został w 1984 roku. To niezwykła historia o jedenastoletnim Darku Tarkowskim, który ratuje magicznego kota, Redemenesa. W zamian za to zwierzę obiecuje spełnić siedem życzeń chłopca.

W roli głównej wystąpił młody wówczas Daniel Kozakiewicz, który wcielił się w Dariusza Tarkowskiego. Obok niego wystąpili m.in. Izabella Olejnik i Andrzej Kotkowski, natomiast głosu magicznemu kotu użyczył Maciej Zembaty. W dwóch odcinkach pojawił się też rockowy zespół Wanda i Banda, który na potrzeby serialu nagrał dziewięć piosenek, w tym tytułową.

Kariera Daniela Kozakiewicza. Co teraz robi serialowy Darek?

Rola Darka w serialu "Siedem Życzeń" otworzyła Danielowi Kozakiewiczowi drzwi do kariery. Aktor wystąpił w nim mając czternaście lat. Później grał jeszcze w takich produkcjach jak "1944", "Zmiennicy", "Blisko, coraz bliżej", "Rodzina Kanderów", "Pożegnanie cesarzy" czy "Dekalog X".

Dziś serialowy Darek ma już 53 lata i wciąż zajmuje się sztuką, jednak w nieco innym wydaniu niż wcześniej. Teraz rzadko można go zobaczyć w produkcjach telewizyjnych - Daniel Kozakiewicz postawił na fotografię, głównie kobiecą, a na jego Instagramie można znaleźć liczne romantyczne, erotyczne, intrygujące i oryginalne kadry.

Sam aktor wygląda też zupełnie inaczej niż 40 lat temu - zmienił się na tyle, że niektórym trudno go rozpoznać!

Daniel Kozakiewicz po latach. Jak teraz wygląda Dariusz?

Sonda
Oglądałeś/aś serial "Siedem Życzeń"?
Europa da się lubić: Tak po latach wyglądają gwiazdy programu! Jak zmienili się Steffen Moeller, Kevin Aiston i Elisabeth Duda?