Baby shower Pauliny Rzeźniczak

i

Autor: instagram.com/paulina_rzezniczak/

GWIAZDY

Gwiazdy. Baby shower Pauliny Rzeźniczak odbyło się w Międzyrzeczu! To właśnie stąd pochodzi żona kontrowersyjnego piłkarza

2024-01-23 12:06

Kilka tygodni temu w Międzyrzeczu odbyło się ważne wydarzenie. Chodzi o baby shower Pauliny Rzeźniczak, czyli żony kontrowersyjnego piłkarza, Jakuba Rzeźniczaka. Wielu fanów i obserwatorów może nie wiedzieć, że wybranka byłego reprezentanta Polski pochodzi z okolic Gorzowa Wielkopolskiego.

Paulina Rzeźniczak urodziła się w Międzyrzeczu i tutaj mieszka jej najbliższa rodzina. Kontrowersyjne małżeństwo dosyć często odwiedza województwo lubuskie, czym chwali się w mediach społecznościowych. Ostatnio odbyło się baby shower Pauliny Rzeźniczak, a zdjęcia z tego wydarzenia możemy podziwiać na instagramie.

Paulina i Jakub Rzeźniczak w ostatnim czasie są w Polsce coraz bardziej popularni i to raczej w tym negatywnym znaczeniu. Nie tak dawno udzielili kontrowersyjnego wywiadu w "Dzień dobry TVN", po którym klub Jakuba Rzeźniczaka zerwał z nim kontrakt ze względów wizerunkowych, a parze ogólnie oberwało się niemal od wszystkich ze środowiska.

Wszystkie kobiety Jakuba Rzeźniczaka. Z kim spotykał się piłkarz?

Paulina Rzeźniczak oprócz życia z piłkarzem i przyszłymi narodzinami dziecka, prężnie działa na swoim instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 100 tys. ludzi. 30-latka cały czas musi mierzyć się z wieloma nieprzychylnymi komentarzami na swój temat, a wspomniane baby shower było pozytywnym przerywnikiem w jej internetowej karierze.

W Międzyrzeczu było bardzo głośno o baby shower Rzeźniczak. Firmy i lokale, które miały przyjemność pracować przy tym wydarzeniu, bardzo chętnie chwaliły się tym w mediach społecznościowych publikując różne zdjęcia.

Baby Shower. Przepiękna niespodzianka, bardzo się cieszę i doceniam, że mam takie cudowne Kobietki wokół siebie. Miło spędzony czas, wiele radości, uśmiechu i pięknych pamiątkowych zdjęć. Dziękujemy x2 - napisała Paulina Rzeźniczak na swoim Instagramie.

Jessica Ziółek ostro o Jakubie Rzeźniczaku
Sonda
Czy Jakub i Paulina Rzeźniczak pasują do siebie?