kosz gorzow

i

Autor: coola

Gorzowskie koszykarki nie do zatrzymania

2022-11-17 7:05

Tym razem pod szyldem InvestInTheWest pokonały w rozgrywkach EuroCup​ Pieszczańskie Cajky 71 do 56 i tym samym praktycznie zapewniły sobie zwycięstwo w grupie C europejskich rozgrywek.

Gorzowianki od początku miały to spotkanie pod kontrolą. Po pierwszej kwarcie prowadziły już 29 do 14. Później do głosu doszły Słowenki ale nie na tle żeby objąć prowadzenie w meczu. Najbliżej odrobienia strat Czajki były w drugiej kwarcie przy stanie 30 do 26. Na więcej akademiczki nie pozwoliły.

Mieliśmy bardzo dobry pomysł na początek i to wszystko wypaliło. Później poczytaliśmy przeciwnika pozmienialiśmy trochę grę i przy dobrej skuteczności wszystkie nasze pomysły były zrealizowane. Powiedział po meczu Dariusz Maciejewski trener gorzowianek.

Do europejskich rozgrywek gorzowianki wrócą 7 grudnia meczem Z Galatasaray Stambuł. A już w sobotę (19.11) w lidze podejmą Energę Toruń.

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Który kraj jest większy? Pytamy o uczestników mundialu w Katarze. Mistrzowie zdobędą minimum 13/16

Pytanie 1 z 16
Który kraj jest większy. Polska czy Hiszpania?
Super ring - Mistrzostwa Świata w Katarze