Gorzów: Kosynierów Gdyńskich

i

Autor: SG

Inwestycje drogowe

Gorzowskich kierowców czekają kolejne utrudnienia. Gdzie i kiedy?

2023-05-05 15:39

Związane jest to z remontem ul. Kosynierów Gdyńskich. Prace trwają już w okolicach Biowetu i na ul. Słowiańskiej, gdzie budowane jest rondo. Wkrótce drogowcy pojawią się na skrzyżowaniu Słowiańskiej, Roosevelta, Żwirowej i Kosynierów Gdyńskich.

Skrzyżowanie Słowiańskiej, Roosevelta, Żwirowej i Kosynierów Gdyńskich zamykane będzie ćwiartkami. Początek prac planowany jest na połowę maja. Gorzowscy kierowcy muszą się przygotować na spore zmiany. Na początku dla ruchu wyłączony zostanie fragment przy Placu Cyrkowym. Na czas remontu na skrzyżowaniu sygnalizacja zostanie ograniczona do światła żółtego. Żwirowa stanie się jednokierunkowa. Jadący od Roosevelta będą mogli w nią skręcić, natomiast jadący od cmentarza do centrum będą musieli wjechać w Błotną. Kierowców jadących Kosynierów w kierunku Słowiańskiej też czekają zmiany.

Wyjazd z ul. Kosynierów Gdyńskich w lewo graniczy wówczas z cudem. Dlatego wstawimy tam nakazy jazdy w prawo i wszyscy, którzy chcą jechać z Kosynierów w stronę Słowianki będą musieli zawrócić na rondzie Wyszyńskiego. Ruch na skrzyżowaniu upraszczamy do minimum - mówi Rafał Krajczyński, miejski inżynier ruchu.

Prace na skrzyżowaniu związane są z remontem ul. Kosynierów Gdyńskich.

QUIZ. Dopasuj gwiazdę do serialu! Quiz tylko wygląda na łatwy!

Pytanie 1 z 18
To musisz wiedzieć. Ta kochająca się para to Krystian Wieczorek i Anna Mucha jako...
M jak miłość odc. 1727. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)