wizualizacja szpital gorzów

i

Autor: FB Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp.

Gorzowski szpital w IOWISZu, teraz czas składać wnioski

2022-03-25 11:46

Lecznica jest o krok bliżej od uzyskania kosmicznej kasy na modernizację, przebudowę i rozbudowę kompleksu przy ulicy Dekerta. Poprzedni wniosek złożony przez marszałek województwa do Instrumentu Ochrony Wniosków w Sektorze Zdrowia był odrzucony bez uzasadnienia.

Po odwołaniu projekt jednak dostał zielone światło na staranie się o środki rządowe i unijne. Na razie jest jeden szkopuł. Mówi marszałek Elżbieta Polak:

Nie mamy jeszcze montażu finansowego na to zadanie. Niestety wciąż czekamy na środki unijne. Złożyliśmy nasze zapotrzebowanie do Krajowego Planu Odbudowy.

FIT PRANK - Jak oszukać na wadze? Kasia Węsierska ujawnia SEKRETY | ESKA XD - Fit vlog #45

Stawka jest niemała - prace pochłoną co najmniej 213 milionów złotych. Jak dodała posłanka z Gorzowa - Krystyna Sibińska - nie tylko nasz samorząd liczy na jak najszybsze zakończeniu konfliktu pomiędzy polskim rządem a Unią Europejską. W kolejce na realizacje czeka wiele projektów.

Modernizacji i rozbudowie uległby przede wszystkim budynek A, który doczekałby się termomodernizacji i dobudowania kolejnego piętra. Do tematu będziemy wracać.

QUIZ. Jak dobrze znasz rodzinę Pyrków z Barw szczęścia? Prawdziwy fan zdobędzie 7/10

Pytanie 1 z 10
Kto jest najstarszym dzieckiem Marii i Romana Pyrków?
Barwy szczęścia: Iwona (Izabela Zwierzyńska), Marek (Marcin Perchuć), Hubert (Marek Molak), Klara (Olga Jankowska), Agata (Natalia Zambrzycka), Staś (Olaf Kasprzyk), Patryk (Konrad Skolimowski)