Gorzów szpital

i

Autor: TogaH Szpital w Gorzowie jeszcze działa bez zakłóceń.

Gorzowski szpital sukcesywnie wznawia przyjmowanie pacjentów

2020-05-14 13:08

Działa już kilka poradni. Pacjenci mogą spotykać się z lekarzami, a nie jak w ostatnich tygodniach tylko do nich dzwonić. Niestety, ci którzy z powodu pandemii stracili termin wizyty muszą poczekać na nowy.

Planowo pracuje dziewięć poradni m.in. chirurgii onkologicznej, naczyniowej czy radioterapia. W nich pacjenci mogą pojawiać się osobiście by spotkać się z lekarzami.

Pacjenci, którzy mieli zaplanowane wizyty w poradniach teraz czy w najbliższych dniach, po ich ponownym otwarciu, będą przyjmowani planowo. Ci, którym z powodu zamknięcia lecznicy terminy przepadły, będą zapisywani na nowe a o datach wizyt szpital powiadomi ich telefonicznie.

Gorzów szpital

i

Autor: materiały prasowe szpitala Coraz więcej poradni przyjmuje już pacjentów.

W pozostałych dziewięciu poradniach specjaliści na pytania pacjentów cały czas odpowiadają jedynie przez telefon. Tak jest m.in. poradnia gruźlicy czy endokrynologicznej dla dzieci.

Od środy (13.05.) wznowiła działalność Poradnia Urologii Dziecięcej a od poniedziałku (18.05) zacznie działać Poradnia Chirurgii Dziecięcej, która do tej pory przyjmowała tylko pacjentów w nagłych wypadkach.

Szczegółowe informacje o tym, które poradnie już pracują, a które jeszcze nie znajdziecie na stronach gorzowskiej lecznicy.