Gorzowski skatepark zostanie rozbudowany

i

Autor: mz Gorzowski skatepark zostanie rozbudowany

Gorzowski skatepark zostanie rozbudowany. Pieniądze na to zapisano w budżecie na 2021 rok!

2020-12-21 11:30

Gorzowski skatepark zostanie rozbudowany. W przyszłorocznym budżecie miasta na inwestycję przeznaczono 510 tysięcy złotych. Radni zgodzili się na powiększenie skateparku... bo zainteresowanie nim jest tak duże, że brakuje miejsca na bezpieczną zabawę.

Póki co nie wiadomo kiedy mogłyby rozpocząć się prace w parku Kopernika. Wiadomo natomiast, że rozbudowa skateparku jest konieczna z uwagi na duże zainteresowanie  miłośników deskorolki, rowerów czy hulajnogi

POSŁUCHAJ, co o rozbudowie mówi Marta Bejnar-Bejnarowicz, miejska radna:

Rozbudowa ma się odbyć bez wielkiej wycinki drzew, wykorzystane ma zostać do tego już utwardzone miejsce.

-Tam jest taki kawałek betonowej nawierzchni przy obecnym skateparku, który można zaadoptować bez konieczności wycinki drzew czy dokonywania ekshumacji więc jest to dosyć bezpieczne miejsce w samym pobliżu skateparku-dodaje Marta Bejnar-Bejnarowicz.

Obecny skatepark cieszy się dużym zainteresowaniem

i

Autor: mz Obecny skatepark cieszy się dużym zainteresowaniem.

Rozbudowa skateparku dwukrotnie zgłaszana była do Budżetu Obywatelskiego ale nie została wybrana. Jakie nowe urządzenia pojawią się w Parku Kopernika? Do tematu będziemy wracać.

Jak długo przetrwałbyś jako bohater horroru?

Pytanie 1 z 10
Pukasz do drzwi mieszkania swojej drugiej połówki, ale okazuje się, że drzwi są otwarte, a w domu nikt nie odpowiada. Co robisz?
Nowy skatepark w Lublinie