gorzów sp 17 front

i

Autor: Fragles/ archiwum Szkoła Podstawowoa nr 17 w Gorzowie (fot. archiwum).

Gorzowska "Siedemnastka" na zdalnym nauczaniu. Jak długo?

2021-10-29 17:52

W sumie od października w gorzowskich szkołach pojawiały się pojedyncze przypadki zakażeń na Covid-19. Jednak spora liczba uczniów i grona pedagogicznego, która miała kontakt z chorym osobnikiem, wysyłana była na kwarantannę.

Uczniowie gorzowskiej Szkoły Podstawowej nr 17 przy ul. Warszawskiej od wtorku (2.11) uczyć będą się online. Powodem- rosnąca liczba zarażeń koronawirusem wśród nauczycieli i młodzieży. To pierwsza gorzowska szkoła zamknięta podczas trwającej czwartej fali. Przy laptopach czas spędzą do piątku (5.11) i prawdopodobnie 8 listopada wrócą do szkolnych ław.

gorzów sp 7 - III LO

i

Autor: Fragles/ archiwum Szkolne ławki znów opustoszeją.

Covid -19 daje się we znaki także w innych szkołach, gdzie na kwarantannie są poszczególne klasy. Chodzi o podstawówki nr 1, 2, 13 i 21 oraz o Szkołę Mistrzostwa Sportowego, Ekonomik i Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych. W sumie izolacją objętych jest około 60 oddziałów- to dane z piątku (29.10).

Przypomnijmy – uczniowie objęci kwarantanną nie powinni wychodzić z domu, nie dotyczy to dzieci zaszczepionych. O izolacji decyduje sanepid w porozumieniu z dyrekcją szkoły.

Poradnik Zdrowie - Mikroskładniki

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Do sieci trafiły zdjęcia celebrytki w objęciach tancerza. Jej ówczesny chłopak stwierdził, że bardzo mu przykro. Ona twierdzi, że rozstali się już "jakiś czas temu'. O kogo chodzi?