Natalia Ślizowska

i

Autor: Agnieszka Moskaluk Natalia Ślizowska (fot. archiwum).

Gorzów: Młode i ładne dziewczyny poszukiwane

2021-10-25 16:50

Gorzowska projektantka mody, Natalia Ślizowska szuka modelek, które mogłyby wziąć udział w sesjach zdjęciowych i filmie promocyjnym. Chodzi o pokazanie nowej kolekcji, która jest szyta specjalnie na wystawę Expo w Dubaju.

Modelki poszukiwane. Szuka ich Natalia Ślizowaska, gorzowska projektantka mody, która pracuje nad nową kolekcją, która będzie prezentowana w styczniu na światowej wystawie Expo w Dubaju. Nie jest to oferta dla każdego. Trzeba spełnić kilka warunków. Dziewczyny muszą być wysokie, minimum metr siedemdziesiąt, w wieku do 25 roku życia i o naturalnej urodzie. Doświadczenie w modelingu nie jest wymagane. Wybrane dziewczyny wezmą udział w sesjach, na których prezentować będą kreacje przygotowywane na Expo.

Jeszcze czeka nas sesja zdjęciowa tych rzeczy tutaj w Polsce, przed wylotem. Bardzo chcemy mieć tez film z modelkami - mówi Natalia Ślizowska, projektantka mody.

Film nagrany będzie w listopadzie na wzgórzach w Czechowie, a sesja zdjęciowa odbędzie się w atelier w Drezdenku. Zainteresowane dziewczyny powinny kontaktować mailowo na adres nataliaslizowska@gmail.com. Szczegóły znajdziecie na Facebooku gorzowskiej projektantki.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Media twierdzą, że pobiłem swoją ex dziewczynę... Zarzuty przeciwko mnie są fałszywe. Zgłosiłem się na policję i współpracowałem. Nie zostałem oskarżony o żadne przestępstwo. Kim jestem?