anna kozak halina kunicka

i

Autor: Łukasz Kulczyński/FB Halina Kunicka Anna Kozak (pierwsza od lewej) do tej pory jako radna złożyła 78 interpelacji.

Gorzowska radna chce systemu oceniającego pracę...radnych

2023-02-06 11:59

Anna Kozak z klubu Platformy Obywatelskiej jest jedną z najaktywniejszych, biorąc tylko pod uwagę ilość złożonych interpelacji od początku kadencji - do tej pory było ich 78. I na tym tak naprawdę ocenę radnych w Gorzowie można zakończy, inne statystyki prowadzone nie są, a rok wyborczy za pasem. Radna PO chce to zmienić.

Planuje przekonać magistrat do wprowadzenia rejestru na wzór tego prowadzonego dla posłów i senatorów. Liczy też na propozycje samych wyborców:

Może ktoś z Państwa się pokusi i takie narzędzie wystosuje, żeby innym mieszkańcom łatwiej było ocenić inne osoby, które są obecnie radnymi, a także pokazać innym radnym - za niedługo mamy wybory - czego się od nich wymaga.

Nowa siedziba kancelarii warszawskiego ratusza

Przypomnijmy, że kadencja samorządowa 2018-23 jest pierwszą pięcioletnią po zmianach prawnych, zakończy się ona jednak wyjątkowo w...2024 roku.

Parlament i prezydent zadecydowali o przesunięciu tych wyborów z jesieni tego na roku na wiosnę przyszłego, argumentując to ryzykiem kolizji terminów z wyborami do polskiego parlamentu.

QUIZ. "Zjedz mięso, zostaw......" Dokończ powiedzonka

Pytanie 1 z 13
Nie siadaj na rogu stołu, bo zostaniesz ...