Gorzów: ITD

i

Autor: witd.gorzow.pl

Gorzowska policja i ITD sprawdzają wakacyjne autokary

2022-06-27 15:23

W Gorzowie są dwa miejsca, gdzie skontrolowany będzie stan techniczny autobusu, który ma zabrać mieszkańców na wakacyjny wypoczynek. Policja sprawdza pojazdy przy ul. Wróblewskiego, na stacji paliw, a Inspekcja Transportu Drogowego robi to przy filharmonii. Wystarczy zadzwonić i umówić się na kontrolę.

Zaczęły się wakacyjne wyjazdy, trwają kontrole autokarów. ​Stan techniczny autobusów sprawdzają policjanci i funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego. Badana jest także trzeźwość kierowców. Wszystko po to, żeby osoby jadące na wypoczynek dotarły bezpiecznie. Żeby mieć pewność, że autokar jest sprawny można umówić się na kontrolę. ITD przeprowadzi ją przy gorzowskiej filharmonii, a policja na stacji paliw przy Wróblewskiego. Służby apelują do przewoźników, żeby nie zostawiali tego na ostatnią chwilę.

Prosimy, żebyście dzwonili do nas państwo z wyprzedzeniem co najmniej jednodniowym i umawiali się na kontrolę pojazdu nie w dniu i o godzinie ustalonej z organizatorem wycieczki, ale kilka godzin wcześniej, przed podróżą. To usprawni nam wszystkim działanie i oszczędzi nerwów - mówi Mirosław Jesiołkiewicz z Lubuskiego Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego:

Gorzów: ITD

i

Autor: witd.gorzow.pl

Numery telefonów znajdziecie na stronach gorzowskiej policji i lubuskiej ITD.

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Jedynie połowa z was zdoła zdobyć 5/10!

Pytanie 1 z 10
Który wodospad w Polsce jest największy?