Kornelia Lesiewicz

i

Autor: www.gorzow.pl Kornelia Lesiewicz.

Gorzowska Nadwarciańska Dycha to nie tylko bieg. Organizatorzy przygotowali sporo atrakcji dla całych rodzin

2022-06-10 15:09

Na scenie wystąpią gorzowskie „Buziaki”, Agnieszka Szot pokaże maluchom na czym polega gra w kosza, a Kornelia Lesiewicz zrobi rozgrzewkę i pewnie rozda autografy. Przy okazji Gorzowskiej Nadwarciańskiej Dychy na bulwarze zachodnim będzie się sporo działo.

Rozgrzewka z Kornelią Lesiewicz​, koncerty i inne atrakcje. W niedzielę (12.06) na gorzowskim bulwarze zachodnim będzie się sporo działo. Wszystko związane z VII edycją Gorzowskiej Nadwarciańskiej Dychy z Gospodarczym Bankiem Spółdzielczym. Zanim biegacze ruszą na trasę rozgrzewkę przeprowadzi z nimi gorzowska, znakomita lekkoatletka Kornelia Lesiewicz. Organizatorzy zadbali również o kibiców i osoby które odwiedzą bulwar.

Będzie także występ naszego zespołu „Buziaki”, który co roku towarzyszy nam przy biegu. Będą stacje treningowe dla dzieci prowadzone przez Agnieszkę Szot, ikonę naszej koszykówki. Myślę, że to będzie takie miejsce, gdzie można sobie miło spędzić kilka godzin - mówi Paweł Kowalczyk prezes GBS w Gorzowie, współorganizator.

Będą też stanowiska masażu, który wykonają studenci fizjoterapii gorzowskiego AWF. Nie zabraknie food tracków, stanowisk z sprzętem dla biegaczy i innych atrakcji. Początek biegu Gorzowskiej Nadwarciańskiej Dychy zaplanowano na 9:30.

QUIZ. Umiesz mówić po polsku? Odgadnij, które wyrazy przekręciliśmy! 7/10 to minimum, żeby móc spojrzeć sobie w twarz

Pytanie 1 z 10
Praca zmuszająca do ogromnego wysiłku jest: