gorzów dycha bieg 1

i

Autor: Fragles W ubiegłorocznej edycji zwyciężali ukraińscy biegacze.

Sport

Gorzowska Dycha z atrakcjami dla całych rodzin

2023-06-15 14:42

W niedzielę [18.06] 8. edycja biegu, na który zapisało się 319 zawodników z całego kraju. Kilka kategorii wiekowych a dla najlepszych nagrody finansowe- najwyższa za pierwsze miejsce to 1000 złotych! Będą znane biegaczki i zabawy dla dzieci.

Sportowcy do pokonania będą mieć dwie pętle po 5 kilometrów, start i meta na bulwarze zachodnim w Gorzowie. Biegacze walczyć będą o kasę, premiowanych jest sześć pierwszych miejsc. Bieg to także  imprezy towarzyszące dla całych rodzin. Co przygotowano?

- Będzie można skorzystać z wiele różnych atrakcji. Pojawią się food trucki, balony i zjeżdżalnie dla dzieci, wystąpią "Buziaki". Rozgrzewkę poprowadzą dwie znane i utalentowane biegaczki- Kornelia Lesiewicz i Magdalena Żelazna. Zapraszamy na sportowe i fajne widowisko - mówi Tomasz Żelazek, wiceprezes Gospodarczego Banku Spółdzielczego, sponsor tytularny.

gorzów dycha bieg 2

i

Autor: Fragles Rozgrzewkę poprowadzą specjalistki- gorzowskie biegaczki.

Sportowe emocje w niedzielę od godz.9.30. Na gorzowskim bulwarze także Eskowa wyspa z atrakcjami. Pojawi się tajemniczy sejf, a w nim gadżety i nie tylko. Nie zabraknie Eskowych przebojów i świetnej atmosfery. Najlepsi biegacze za pierwsze miejsce zgarną 1000 złotych. Do tego puchary, nagrody rzeczowa oraz dyplomy.

Pierwszy trener Igi Świątek wskazuje element, który ją wyróżniał. "Ewenement"

Rozpoznasz sportowców z woj. łódzkiego?

Pytanie 1 z 9
Kto to jest?
quiz3