Gorzów: biblioteka

i

Autor: SG

Gorzowska biblioteka zaprasza najmłodszych na wakacyjne przygody. Właśnie ruszyły zapisy

2022-06-23 15:56

W tym roku Akcja Lato w WiMBP w Gorzowie zacznie się 4 lipca w filii przy ul. Słonecznej. Co tydzień zapraszać będzie inna osiedlowa biblioteka. W każdej przygotowano sporo atrakcji.

Wakacje w gorzowskiej bibliotece. Właśnie ruszyły zapisy. Oferta przygotowana jest na całe lato i skierowana do najmłodszych gorzowian w wieku od 8 do 12 lat. Akcja Lato w bibliotekach rusza 4 lipca. W pierwszy tydzień zaprasza filia przy ul. Słonecznej. Co tydzień zajęcia przenosić się będą do kolejnych osiedlowych bibliotek. Dwie godziny, od 11 do 13-tej, wypełnione będą warsztatami plastycznymi, zagadkami, quizami i innymi zabawami.

Wszystko jest oczywiście w oparciu o słowo, o książkę, bo generalnie jest to promocja czytelnictwa. Jeżeli komuś się uda z zapisami, to dziecko może spędzić całe wakacje w naszych filiach - mówi Sławomir Szenwald dyrektor biblioteki w Gorzowie.

Wakacyjne zajęcia są darmowe. Szczegółowe informacje na temat letniej oferty, a także numery kontaktowe do poszczególnych filii znajdziecie na stronie gorzowskiej książnicy.

QUIZ. Co to za gwara? Gdzie tak mówią, co to znaczy ? Wynik 10/15 to wielki sukces!

Pytanie 1 z 15
Na początek coś na rozgrzewkę... Bajtel to po śląsku