Memoriał ma wrócić po rocznej przerwie.

i

Autor: Róża Koźlikowska - @FotRose Memoriał ma wrócić po rocznej przerwie.

Gorzowscy żużlowcy... cały czas szukają ustawień. Przegrali sparing z Wrocławiem

2021-04-02 17:24

Stal przegrała na własnym torze sparing z ekipą z Wrocławia 37 do 51. Żadnych problemów na Jancarzu nie ma Bartek Zmarzlik. Mistrz Świata trzy razy pojawiał się na torze i za każdym razem mijał linie mety na pierwszym miejscu pokonując liderów rywali. Jak wypadli inni zawodnicy?

Bartek Zmarzlik swoje pozostałe starty oddał kolegom, którzy mieli wyraźne problemy by należycie spasować motocykle z torem. Poprawnie pojechał Vaculik, który w ostatnim biegu w ładnym stylu pokonał Woffindena i Janowskiego. Rozkręcał się także Thomsen, który po zerze w pierwszym starcie potem wygrał dwa biegi. 

Najsłabiej wypadł Woźniak, który w pięciu startach zdobył dwa punkty. Niestety - tak jak w Toruniu - całkowicie zawiedli młodsi zawodnicy Stali. Najlepiej prezentował się Birkemose, ale punkty zdobywał jedynie na juniorze gości. Bezbarwnie prezentował się Karczmarz, słao jechali juniorzy.

Sparingi nie napawają optymizmem, ale to tylko... sparingi. Prawdziwy test w niedzielę wieczorem. Stal w pierwszej kolejce w Lesznie zmierzy się z Unią.

Sport w serialach. Oczekiwania VS rzeczywistość | ESKA XD - Fit vlog #19