Gorzów: skrzyżowanie

i

Autor: SG Wykonawca czeka na lepszą pogodę i zamyka skrzyżowanie.

Gorzów: Znowu będą zamykać remontowane skrzyżowanie w centrum

2022-02-10 14:27

Ale to ma być już ostatni raz. Wykonawca przebudowujący ulice Chrobrego i Mieszka I szykuje się do ostatniego etapu prac. Trzeba położyć tory tramwajowe biegnące przez sam środek skrzyżowania ulic Wybickiego, Chrobrego i Jagiełły. Oznacza to kolejne utrudnienia.

Chcą kłaść tory tramwajowe, muszą zablokować skrzyżowanie. Trwają przygotowania do ostatniego etapu przebudowy skrzyżowania w centrum Gorzowa, czyli ulic Jagiełły, Wybickiego i Chrobrego. Pozostało połączyć torowiska tramwajowe i położyć ostatni fragment nawierzchni asfaltowej. To oznacza, że kierowcy muszą się przygotować na utrudnienia.

Wykonawca kładąc linie tramwajowe będzie zmuszony na kilka czy kilkanaście dni zamknąć to skrzyżowanie i przygotować objazdy. Ale to przed nami, dlatego, że wykonawca czeka na poprawę warunków pogodowych, żeby te prace można było wykonać - mówi Wiesław Ciepiela rzecznik magistratu.

Gorzów: skrzyżowanie

i

Autor: SG

Dobra wiadomość jest taka, że jak wykonawca się z tym upora, skrzyżowanie będzie już w pełni dostępne dla kierowców. Przypomnijmy przebudowa ulic Chrobrego i Mieszka I ma się zakończyć w maju. Inwestycja kosztuje 70 mln złotych.

Problemy z oddychaniem - czy masz te objawy?

Pytanie 1 z 9
Czy masz wyraźnie spowolniony oddech?