gorzów złota rączka

i

Autor: oferteo.pl Zleceń w Gorzowie nie brakuje.

Gorzów: Złota rączka działa, ma wzięcie i czeka na zgłoszenia

2021-11-17 16:36

Gorzowska fundacja Pozytywka do końca roku prowadzić będzie program pomocy seniorom. Chodzi o drobne naprawy, ale zdarzają się różne potrzeby. Dwóch fachowców jest gotowych do działania. W październiku wykonali 54 usługi.

Od stycznia prowadzona jest kolejna edycja programu "Złota Rączka". We wrześniu skończyły się środki – 70 tysięcy złotych i ogłoszono kolejny konkurs. Ponownie wybrano Pozytywkę, która dostała wsparcie 30 tysięcy. Jak widać, mimo pandemii, jest zapotrzebowanie na fachowców, którzy nie narzekali na brak zleceń.

- Przez dziewięć miesięcy wykonaliśmy 300 napraw. Powodzenie w tym roku jest bardzo duże i mimo wydania środków nie było żadnej przerwy. Ciężko było, bo niektórzy zgłaszający byli chorzy, ale kierowaliśmy ich na badania. Dużo jest osób samotnych, najwięcej kobiet - opowiada Urszula Niemirowska, prezes fundacji.

Uszkodzone gniazdka, cieknące krany, odmalowanie ściany czy wymiana żarówek - takie drobne naprawy wykonuje Złota Rączka. Zgłoszenia przyjmuje fundacja Pozytywka do końca grudnia.

Szczegóły dostępne są na facebooku. Dzwonić można od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 13  pod numer 95 722 44 77 lub 661 730 003. Można także wysłać maila na adres zlotaraczkapozytywka@onet.pl

Hotel dla jeży w Krakowie

Młodzieżowe słowa roku 2021 - czy wiesz co oznaczają?

Pytanie 1 z 9
Co oznacza młodzieżowe słowo foliarz?