Tysiące Polaków czeka EKSMISJA?! Ważna zmiana przepisów o ochronie praw lokatorów

i

Autor: Pixabay

Gorzów: ZGM wznawia eksmisje

2022-06-24 12:28

Ruszają eksmisje. Zakład Gospodarki Mieszkaniowej wytypował kilkunastu najbardziej zadłużonych najemców, których będzie chciał przenieść do lokali socjalnych przy ulicy Złotego Smoka.

Po zakończeniu niezbędnych formalności, ZGM przystąpi do wykonania wyroków. Większość z 16 lokali socjalnych jest już gotowa , w kilku trwają ostatnie prace wykończeniowe. ​Kogo w pierwszej kolejności będzie eksmitował zarządca komunalnego mienia?

Najemców , którzy stwarzają problemy, zagrożenie dla bezpieczeństwa mieszkańców albo w sposób notoryczny uchylają się od płacenia czynszu. Mówi Wiesław Ciepiela z gorzowskiego ratusza.

Przez ostatnie dwa lata eksmisje były wstrzymane z powodu pandemii. Obecnie ustawodawca zmienił regulacje prawne i uchylił obowiązujący zakaz. Przypomnijmy wszystkie zaległości jakie wobec ZGM maja najemny miejskich lokali wynoszą prawie 70 milionów złotych.

QUIZ. Seriale PRL. "Deszcze niespokojne". Kochaliście Czterech pancernych i psa? To odpowiecie na wszystkie pytania nie wstając z łóżka!

Pytanie 1 z 21
Dlaczego czołg "Rudy 102" w "Czterech pancernych" był "rudy"?
Symulacja zderzenia lokomotywy z samochodem. Kampania Bezpieczny Przejazd