gorzów dycha start

i

Autor: facebook.com/Gorzowska-Nadwarciańska-Dycha Start z bulwaru zachodniego.

Gorzów: Zawodnicy wybiegną na ulice, kierowcy skorzystają z objazdów

2022-06-11 9:56

Zgłosiło się ponad 300 zawodników. W niedzielę (12.06) bieg Gorzowska Nadwarciańska Dycha, co dla zmotoryzowanych oznacza utrudnienia w ruchu. Od godz. 9.30 wystartują biegacze i głównie zajmą Zawarcie.

Zmiany już od niedzielnego wczesnego poranka. Jako pierwsza od godz. 6.00 niedostępna dla ruchu będzie ul. Nadbrzeżna, na odcinku od „Wildom-u” do mostu Staromiejskiego. Od godz. 8.30 sukcesywnie czasowo zamykane będą kolejne ulice, którymi wyznaczono bieg: Fabryczna, Sielska, Waryńskiego oraz odcinki ulicy Kwiatowej i Spokojnej.

gorzów dycha mapa

i

Autor: facebook.com/gorzowPL Mapa biegu i objazdów.

Dla kierowców wyznaczono objazdy z centrum na Zawarcie przez Trasę Nadwarciańską, most Lubuski. Skorzystają z nich także autobusy MZK kursujące na pętlę Śląska Pole – Golfowe. Chodzi o dziesięć linii m.in 101, 111, 125 czy 127. Na ulicy Śląskiej, Wawrzyniaka i Woskowej wyznaczone zostaną tymczasowe przystanki.

Organizatorzy apelują o cierpliwość oraz stosowanie się do komunikatów policjantów, którzy będą czuwać nad bezpieczeństwem. Ruch wróci do normy około godz. 12.

Akcja ściągania kota z drzewa tuż obok... lubelskiej redakcji Radia ESKA!

Najgłupsze pytania w "Milionerach". Aż nie do wiary, że o to zapytano! Sprawdź, czy znasz odpowiedź

Pytanie 1 z 6
Jaki błąd ortograficzny popałenił w księdze kondolencyjnej prezydent Bronisław Komorowski w 2011 r.?
Milionerzy