Gorzów: młody obywatel tv

i

Autor: SG Strona młodzieżowej telewizji internetowej "Młody Obywatel TV".

Gorzów: Wystartowała telewizja internetowa „Młody Obywatel TV”

2020-11-04 22:58

Muzyka, ekologia, tolerancja, historia, to część tematów poruszanych przez młodzieżową telewizję internetową. Tworzą ją młodzi Lubuszanie. W tym roku na kanale YouTube pojawi się 10 programów przez nich zrealizowanych. Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest gorzowskie Stowarzyszenie Novum.

Głos młodych Lubuszan. Ruszyła internetowa telewizja Młody Obywatel TV. Pierwszy odcinek poświecono, młodym, raczej mało znanym muzykom z regionu lubuskiego. Ale zakres tematów poruszanych w programach ma być różnorodny, od ekologii, przez tolerancję do historii. Jak podkreśla Mariusz Sobkowiak, prezes stowarzyszenia Novum, pomysłodawca projektu, telewizja ma mówić o wszystkim tym, co dla młodego pokolenia jest ważne. Co także warte podkreślenia, materiały przygotowywali młodzi mieszkańcy województwa lubuskiego.

Staramy się, żeby młodzi ludzie opowiadali o tematach, które dotyczą młodych ludzi w województwie lubuskim. To sami młodzi ludzie: studenci, uczniowie szkół średnich, przygotowywali te programy. Chcieliśmy, żeby to było medium młodych ludzi, głos młodych Lubuszan. Bo do tej pory tego głosu nie mieli - mówi Mariusz Sobkowiak.

Materiały pojawiać będą się co 2 dni. W tym miesiącu ukaże się 10 odcinków Młodego Obywatela. Można je zobaczyć na kanale YouTube, a także na stronie mlodyobywateltv.pl. Projekt realizowany jest z wsparciem pieniędzy urzędu marszałkowskiego.

Zdasz test na pieszego? Sprawdź, czy nie stwarzasz zagrożenia!

Pytanie 1 z 15
Kiedy pieszy ma obowiązek posiadać odblaski?