Szpital Gorzów

i

Autor: em Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie.

Gorzów: Wystarczy e-mail i możesz umówić się na badania do poradni specjalistycznej

2020-08-11 12:38

Nie musisz dzwonić, nie musisz czekać w kolejce. Do przyszpitalnej poradni zarejestrujesz się mailem. W ten sam sposób umówisz się na badania w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej i Radiologii Interwencyjnej.

Do poradni zarejestrujesz się mailem. Gorzowski szpital uruchomił taką możliwość. Z jednej strony oszczędza to czas, a w dobie pandemii zapewnia bezpieczeństwo. Co trzeba zrobić? Na maila rejestracja@szpital.gorzow.pl trzeba przesłać skan lub zdjęcie skierowania, do tego numer telefonu pacjenta oraz imię, nazwisko, numer PESEL. W tytule maila wpisujemy nazwę poradni, do której chcemy się zarejestrować. Czekamy potem na kontakt ze strony szpital, żeby ustalić termin wizyty. W podobny sposób możemy umówić się na badania w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej i Radiologii Interwencyjnej. Na maila radiologia@szpital.gorzow.pl przesyłamy skan lub zdjęcie skierowania i numer telefonu.

Gorzów: szpital

i

Autor: SG Konto w portalu eRejestracja pozwoli samodzielnie ustalić termin wizyty w poradni.

Można także założyć konto na portalu eRejestracja. Po zalogowaniu samodzielnie ustalimy wizytę w przyszpitalnej poradni. Dziennie w poradniach specjalistycznych rejestruje się 700 osób.

Czy rozpoznasz zwięrzę po jego fragmencie? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 15
Na początek coś łatwego. Na zdjęciu jest:
zebra