Gorzów: Kombatantów

i

Autor: Urząd Miasta Gorzowa Remont na kombatantów trwa (fot. archiwum).

Gorzów: Wyleją nawierzchnię na Kombatantów. W weekend bez słońca

2021-11-26 7:18

Pamiętajcie, dzisiaj przesunięte wylewanie nawierzchni na ulicy Kombatantów. Nie przejedziecie nawet w jednym kierunku od Grota Roweckiego do Szarych Szeregów. Zmiany także w komunikacji miejskiej w związku z tym.

Chwilę po 7 doszło do kolizji w Kłodawie. Jedna osoba poszkodowana, jest opieką ratowników medycznych. Auto zjechało z drogi i uderzyło w skrzynkę rozdzielczą, a następnie ogrodzenie posesji. Droga powinna być lada chwila przejezdna.

Dostawa masy bitumicznej się opóźniła, przez co prace na Kombatantów przesunięto na dzisiaj. W związku z tym 250 metrowy odcinek będzie nieprzejezdny w kierunku od Grota-Roweckiego do Szarych Szeregów. Jeśli chodzi o autobusy MZK podczas prac będą jeździć objazdem. Skrzyżowanie ulic Kombatantów - Szarych Szeregów będzie otwarte, ma tam funkcjonować ruch okrężny.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 19.11.2021

Trwa remont na Olimpijskiej. Auta mogą korzystać z ulicy, ale ruch w trakcie prac jest sterowany ręcznie, a prędkość ograniczona do 30 km/h. Potrafią się tworzyć zatory w tamtym miejscu.

Trzeba uważać na remontowanej Chrobrego i fragmencie Jagiełły. Wciąż kierowcy, zwłaszcza ci spoza Gorzowa potrafią się gubić. Zgodnie z przewidywaniami remont ulicy Bolesława Chrobrego potrwa dłużej.

Uwaga kierowcy- wkrótce zmiany w przepisach dotyczących punktów karnych. To ostatni dzwonek, żeby część z nich skasować. Od 1 grudnia nie będzie to już możliwe. Od tej daty punkty będą naliczane nawet nie od dnia ich otrzymania, ale dopiero po zapłaceniu mandatu.

Niestety nie ma co się spodziewać słońca w weekend. Ani wysokich temperatur. Dzisiaj jeżeli już popada to późnym wieczorem, wręcz w nocy. I mówimy tutaj raczej o mżawce. To też jednak oznacza, że w sobotni poranek może być dosyć ślisko na gorzowskich drogach. Dzisiaj do 5 stopni w Gorzowie, ale odczuwalna przez cały dzień będzie wynosiła tylko nieco powyżej 0.