gorzów cezib internat

i

Autor: materiały UM Gorzów W internacie jest wiele do zrobienia.

Gorzów: Wykonawca internatu wybrany. Prace ruszą jeszcze w tym roku

2022-10-28 15:54

Oczywiście chodzi o budynek Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu przy Warszawskiej. Na środowej sesji (26.10) gorzowscy radni zgodzili się na dołożenie około 11 mln złotych do inwestycji, których brakowało.

Łatwo nie było, bo to już drugie podejście do zadania. Jedyna oferta złożona została przez GOTECH na prawie 43 miliony złotych. Tym samym oficjalnie rozstrzygnięto przetarg. Chodzi o budowę internatu w dawnym zakaźnym przy Warszawskiej oraz poradni psychologicznej wraz z Centrum Doradztwa Zawodowego przy Teatralnej i Szpitalnej.

- To są ciężkie czasy jeśli chodzi o roboty budowlane. Nam zależy aby ten internat był jak najszybciej w całym kompleksie. Inaczej się zarządza placówką w jednym miejscu, inaczej funkcjonują także uczniowie. Wtedy można skupić się na jakości edukacji - mówi Magdalena Łabuza, dyrektor CEZiB-u.

gorzów cezib inter

i

Autor: Fragles Przebudowa ma potrwać dwa lata.

W listopadzie ma zostać podpisana umowa z wykonawcą, potem przekazany będzie plac budowy i ruszy remont. Internat i poradnia mają być gotowe za dwa lata- z końcem 2024 roku.

Przypomnijmy- Gorzów na ten cel dostał prawie 29 mln zł z Polskiego Ładu. W internacie znajda się pokoje na 80 osób oraz restauracja z zapleczem kuchennym. W poradni będą gabinety, magazyny oraz winda.

Dawid Podsiadło nie miał łatwych początków. Jego droga do kariery była kręta

Mundial 2022 - test wiedzy o MŚ w Katarze

Pytanie 1 z 10
Ile drużyn bierze udział w turnieju?