Gorzów: Tomaszewicz

i

Autor: SG Jan Tomaszewicz, dyrektor gorzowskiego teatru.

Gorzów: Wracają Gorzowskie Spotkania Teatralne

2021-10-04 15:00

Rok święto teatru przegrało z pandemią. W tym wszystko powinno się odbyć. Na gorzowskiej scenie pojawią się wielkie gwiazdy. Widzowie zobaczą 7 spektakli zrealizowanych przez teatry warszawskie, zielonogórski i płocki. W przyszłym tygodniu rusza sprzedaż biletów.

Janda, Łukaszewicz, Śleszyńska i Małaszyński na deskach gorzowskiego teatru. To gwiazdy listopadowych spotkań teatralnych. Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią do Gorzowa przyjadą teatry z Warszawy, Płocka i Zielonej Góry, które pokażą siedem spektakli.

Chcieliśmy, żeby ten projekt był trochę wesoły, żeby dobór tych spektakli troszeczkę takim momentem zapomnienia o rzeczywistości jak nas otacza, związanej z pandemią - mówi Jan Tomaszewicz, dyrektor teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie.

Gorzów: teatr

i

Autor: SG Kasa teatru zostanie otwarta 11 października o godz. 8.

Sprzedaż biletów ruszy 11 października o godzinie 8. Pierwszego dnia bilety można kupić tylko w kasie teatru. Na osoby, które pojawią się skoro świt jak zawsze czekać będzie gorąca herbata i kawa. Dzień później (12.10) ruszy sprzedaż w internecie, a także karnetów. Część spektakli będzie grana dwa razy. Świętowanie ruszy 6 listopada. Szczegóły na stronie gorzowskiego teatru.