Rakieta Agnieszki Radwańskiej będzie do wylicytowania

i

Autor: Christopher Johnson from Tokyo, Japan / https://commons.wikimedia.org Agnieszka Radwańska

Gorzów: Wesprzyj dzieciaki, przyjdź na bal! Do zgarnięcia rakieta Radwańskiej

2020-02-13 17:37

Już w sobotę (15.02) odbędzie się bal charytatywny dla podopiecznych gorzowskiego Domu Dziecka. Podczas wydarzenia zbierane będą fundusze, dzięki którym dzieci i młodzież będą mogły wyjechać na wakacje. Zapisy cały czas są prowadzone, przyjść może każdy chętny

-Zawsze jest potrzeba taka aby było więcej środków finansowych na te wszystkie rzeczy dodatkowe. To organizacja czasu wolnego, wyjazdy, dofinansowanie wychowanków, którzy rozpoczynają swoją drogę życiową, na to są potrzebne nam dodatkowe środki- mówi Beata Wykrzykacz, dyrektor Centrum Opieki nad Dzieckiem i Rodziną w Gorzowie.

Udział może wziąć każdy chętny, przygotowano 90 miejsc dla gości, zostało jeszcze kilka wolnych. Podczas balu odbędą się licytacje. Na chętnych czeka min. piłka z autografem Adama Nawałki czy koszulka żużlowego mistrza Bartosza Zmarzlika i wiele innych:

-Licytacje i aukcje to są działania dzięki, którym pozyskujemy te potrzebne fundusze. Mamy różne ciekawe przedmioty. Fantastyczną sprawą jest rakieta tenisowa z autografem Agnieszki Radwańskiej-dodaje dyrektor Wykrzykacz.

Siódmy bal charytatywny już w najbliższą sobotę. Można jeszcze nabywać wejściówki. Szczegóły w placówce przy ulicy Kazimierza Wielkiego w Gorzowie.

Głównym organizatorem jest Stowarzyszenie Opiekuńcze "O uśmiech dziecka" .