gorzów wełmin wypadek1

i

Autor: materiały Lubuska Policja Citroen został zmiażdżony, strażacy musieli wycinać jego części.

Gorzów/Wełmin: Niebezpiecznie na lubuskich drogach! Uwaga na opady deszczu [GALERIA]

2021-01-19 18:36

Od poniedziałkowego wieczora (18.01) w Gorzowie i okolicach opady śniegu drastycznie pogorszyły warunki na drogach. Najpierw na S3 w Gorzowie zderzyło się kilka tirów, a we wtorkowy poranek (18.01) na DK nr 22 doszło do śmiertelnego wypadku. Policja apeluje o rozwagę.

Trwa ustalanie okoliczności tragicznego zdarzenia w Wełminie. Zginęło dwóch mężczyzn w średnim wieku. Oględziny zostały przeprowadzone, ślady zabezpieczone. Czynności i prace porządkowe trwały kilka godzin. Do dramatu doszło we wtorek (19.01) około godz. 6 na trasie Gorzów- Strzelce Krajeńskie.

Jak doszło do wypadku? Mówi Marcin Maludy, rzecznik lubuskiej policji:

Droga zablokowana była przez około cztery godziny, kierowcy musieli korzystać z objazdów.

Z kolei w poniedziałkowy wieczór (18.01) około 20.30 na wyjeździe S3 węzeł Gorzów-Północ zderzyło się pięć tirów i jedna osobówka. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Ciężarówka wpadła w poślizg i przejechała przez barierki energochłonne i stanęła w poprzek obu jezdni. Na nią najechały kolejne pojazdy, w tym osobówka.

W Lubuskiem na drogach panują zimowe, trudne warunki. W wielu miejscach może być ślisko i niebezpiecznie, dlatego policjanci apelują o rozsadek. W ciągu najbliższych godzin synoptycy przewidują obfite opady deszczu. Temperatura ma być na plusie.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Naćpany Tomasz z impetem wjechał w panią sołtys i jej męża. Podwójna śmierć i rozpacz w całej wsi