Spot reklamowy Gorzów

i

Autor: Canva Pro

MIASTO

Gorzów w telewizji! Spot reklamowy miasta może oglądać cała Polska

2023-10-08 9:28

To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć Gorzów w telewizji! Na ogólnopolskich antenach emitowana jest specjalna reklama, która ma zachęcić do odwiedzenia Gorzowa Wielkopolskiego. Będzie ją można oglądać przez cały wrzesień.

"Do zobaczenia w Gorzowie" to 15-sekundowy spot wyprodukowany dzięki współpracy miasta z grupą Discovery (organizującą FIM Speedway Grand Prix w Gorzowie). Od początku miesiąca emitowany jest na kanałach TVN, TVN24, TTV i Eurosport. Będzie ją można oglądać do końca września.

Reklama Gorzowa w telewizji! Co można w niej zobaczyć?

Skoro celem reklamy jest zachęcenie oglądających do odwiedzenia Gorzowa to w spocie musiały się znaleźć jego najpiękniejsze i najbardziej rozpoznawalne miejsca. Jest Katedra, Filharmonia Gorzowska, stadion żużlowy, stadion lekkoatletyczny, pole golfowe, Most Staromiejski czy widok z nadwarciańskich błoni.

To nie koniec! W spocie możemy też zobaczyć znane osoby pochodzące z Gorzowa - nie mogło tu zabraknąć Dawida Kwiatkowskiego i światowej sławy sportowców.

W podobnej produkcji, w ubiegłym roku wystąpili ambasadorowie kampanii Gorzów #StądJestem Krzysztof Jankowski JANKES i Bartosz Zmarzlik #95, w tym roku postawiliśmy na wydarzenia, ludzi, emocje i najbardziej charakterystyczne miejsca i obiekty Gorzowa" czytamy na Facebookowym profilu miasta.

Autorem sportu jest Łukasz Bernas we współpracy z miastem Gorzowem.

Zobacz też: Atrakcje Gorzowa pod dachem!

Sonda
Podoba CI spot reklamujący Gorzów?
Największa domówka w Polsce - spot reklamowy