Gorzów: szpital maskotki

i

Autor: Agnieszka Wiśniewska Maskotki trafiły do małych pacjentów gorzowskiego szpitala.

Gorzów: Uczniowie zrobili maskotki dla dzieci ze szpitala

2020-11-12 18:48

Kolejny raz uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 16 przygotowali prezenty dla dzieci ze szpitala. Tym razem własnoręcznie wykonali maskotki. Zrobiły je dzieci i młodzież z klas integracyjnych.

Dzieci zrobiły maskotki i przekazały je małym pacjentom gorzowskiego szpitala. To już kolejny raz, kiedy uczniowie gorzowskiej "Szesnastki" wspierają dzieci leczone przy Dekerta. Zabawki własnoręcznie wykonały dzieci i młodzież z klas integracyjnych. Pomagali im w tym nauczyciele i rodzice. Wspólnymi siłami wykonali kilkanaście maskotek przypominających brodate skrzaty. Uczniowie chcieli w ten sposób sprawić radość swoim rówieśnikom, którzy przebywają na oddziale dziecięcym.

Gorzów: szpital maskotki

i

Autor: Agnieszka Wiśniewska

Jak podkreśla dyrekcja szkoły - uczniowie z klas integracyjnych, którzy sami borykają się z problemami zdrowotnymi, rozumieją sytuację dzieci w szpitalu i chętnie uczestniczą w takich akcjach. Uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 16 od czterech lat współpracują ze szpitalem. Wcześniej wykonywali ozdoby z szyszek i kolorowe bombki na choinkę.

Światowy Dzień Ptaków. Co to za ptak? Sprawdź, czy byłbyś dobrym ornitologiem [QUIZ]

Pytanie 1 z 14
Co to za ptak? Rozpoznaj po zdjęciu
Światowy Dzień Ptaków. Co to za ptak? Sprawdź, czy byłbyś dobrym ornitologiem [QUIZ]