uciekal policji

i

Autor: foto. lubuska policja

Gorzów: Ucieczkę skończył na żywopłocie

2021-01-21 11:55

Najpierw uciekał samochodem, później na piechotę, ujęli go mundurowi. 23-letni mężczyzna będzie odpowiadał za szaleńczą jazdę w Gorzowie i nie zatrzymanie się do kontroli. Kłopotów może mieć więcej jeśli potwierdzi się, że był pod wpływem narkotyków.

W czwartek (21.01) w nocy policjanci zauważyli szybko jadące audi ulicą Górczyńską. Postanowili sprawdzić, gdzie spieszy się kierowca. Mężczyzna jednak nie zatrzymał się mimo sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Przyspieszył i z dużą prędkością wjechał w ulicę Kućki i Dowgielewiczowej. Szaloną jazdę zakończył na chodniku i żywopłocie. Okazało się, że 23-latek nie miał prawa jazdy. Nie był pod wpływem alkoholu ale mundurowi podejrzewali, że być może zażył narkotyki. W związku z tym do badań została pobrana krew.

23-latek odpowie za niezatrzymanie się do policyjnej kontroli, za co grozi od 3 miesięcy do 5 lat więzienia. Mężczyzna może usłyszeć kolejny zarzut, jeśli po badaniach potwierdzi się, że w trakcie jazdy był pod wpływem środków odurzających.

Z jakiego języka pochodzi to słowo? Komplet punktów to marzenie! Z pewnością się pomylisz

Pytanie 1 z 7
Jaki to język? Blümerant
Łódź. Zabójca z placu zabaw zatrzymany! Wpadł w podwarszawskich Łomiankach