Trwa zbiórka na leczenie psa, który został wyrzucony przez okno w Gorzowie

i

Autor: Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom "Azyl"

MIASTO

Gorzów: Trwa zbiórka pieniędzy na leczenie psa, który został wyrzucony przez okno

2023-04-05 12:26

Nie tak dawno informowaliśmy o strasznej informacji, jaka w ostatnim czasie miała miejsce w Gorzowie. Jeden z mężczyzn wyrzucił psa przez okno, bo ten... szczekał. Sprawą zajęła się policja, która złapała delikwenta, a psiaka przejęło Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom "Azyl".

Wyrzucili psa przez okno. Teraz walczy o powrót do zdrowia

Od początku było wiadomo, że z psem jest bardzo źle. Alex, bo tak wabi się psiak, miał złamaną kość udową z przemieszczeniem oraz złamaną kłę. Zwierzę miało zrobione kompleksowe badania, na których wyszedł także problem w jamie brzusznej.

W sieci trwa zbiórka na leczenie psa

Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom "Azyl" założyło specjalną zbiórkę, na której można wpłacać pieniądze na leczenie psiaka. - Gorzowianie zdali ten test na piątkę z plusem. Widzimy też, ile osób jest przejętych sytuacją i to w tym dramacie przynosi nam małe pocieszenie..., że są jeszcze ludzie o dobrych sercach a świat nie jest do końca zły. DZIĘKUJEMY za każdą złotówkę - napisano w opisie zbiórki.

Na ten moment (stan na 5.04 godz. 12:15) 234 osoby wsparły zbiórkę na kwotę niemal 7200 złotych. Jest to 167 proc. kwoty, która była wyznaczona na leczenie psa, ale jak wiadomo, każda złotóka jest nadal na wagę złota.

Przypomnijmy, że mężczyzna, który wyrzucił psa przez okno, został zatrzymany przez policję i będzie miał postawione zarzuty znęcania się nad zwierzęciem.

Ktoś wyrzucił te śliczne kuleczki na śmietnik. Schronisko ma twardy orzech do zgryzienia
Sonda
Czy bierzesz zwierzęta ze schroniska?