gorzów słowianka urodziny

i

Autor: Fragles Urodzinowy tort rozszedł się błyskawicznie.

Gorzów: Tort, ogień i niesamowite wyczyny. To było LodoDisco! [GALERIA]

2021-11-22 17:54

Gorzowska Słowianka rozpoczęła świętowanie 20 urodzin. Tyle czasu działa lodowisko w kompleksie sportowym. Chętnych do zabawy i konkursów nie brakowało. Do kas ustawiła się długa kolejka. Miłośnicy ślizgania świetnie spędzili czas przy przebojach radia ESKA!

W weekend (20.11) odbyła się szalona, muzyczna impreza na lodowisku Słowianki. Na początek był biało-niebieski tort i odśpiewane Sto Lat. Kalorie amatorzy łyżew spalili na lodowisku. Pojawili się nie tylko gorzowianie, ale także mieszkańcy Międzyrzecza- mama z trzema córkami czy para z Myśliborza.

- Pandemia zatrzymała to wszystko, nareszcie mogłyśmy wyjść z domu, by aktywnie spędzić czas. Przyjechałem się nauczyć jazdy na łyżwach, przyjaciółka będzie mnie szkolić. Fajnie, bo LodoDisco jest i nauczę się tańczyć na lodzie, ostatni raz byłem pięć lat temu. Ja trochę umiem jeździć, więc lubię, jestem pierwszy raz - opowiadali uczestnicy.

Radio Eska i Słowianka rozdały gadżety w konkursie lodowego tańca Macareny. Można było zobaczyć ognisty duet z płonącymi pochodniami oraz lodowy break dance w wykonaniu freestyle'owców z Gorzowa, Szczecina i Poznania. Zabawa przy Eskowych hitach trwała kilka godzin.

Kolejne urodzinowe wydarzenia już w sobotę (27.11). Będzie to Dzień Rodzinny.

Jak nie zwariować w święta w ciąży lub z małym dzieckiem?

Ile jest w tobie z dziecka? Sprawdź, czy umiesz się bawić!

Pytanie 1 z 9
Twoja mama znalazła w domu twoje stare książeczki zbajkami. Pyta, co z nimi zrobić?