gorzów wartownia prodigy 1

i

Autor: leerroy.thornhoill.5/facbook.com W Gorzowie zagra Leeroy Thornhill z The Prodigy.

Gorzów: To będzie niesamowita noc i muzyczna podróż w czasie. Techno i rave!

2022-07-08 16:40

W sobotę (9.07) w Wartowni w Gorzowie usłyszeć będzie można znane utwory The Prodigy. Stanie się tak dzięki byłemu już członkowi znanej na całym świecie kapeli. DJ zagra utwory także innych zespołów z lat 80-tych do lat współczesnych.

Za deckami stanie były członek brytyjskiego zespołu Leeroy Thornhill, który podbijał publikę swoim tańcem. Teraz jako DJ i producent występuje na całym świecie. Ma rzesze fanów, także w Gorzowie- o czym przekona się w sobotni wieczór (9.07).

Będzie klubowo i elektronicznie z hitami The Prodigy, ale także znajdą się znane kawałki zespołów Fat Boy Slim czy Chemical Brothers.

gorzów wartownia prodigy 2

i

Autor: wartowaniagw/facebook.com Stary skład brytyskiego zespołu. Leeroy jest najwyższy.

W Gorzowie Thornhill zagra o godz. 23. W tym samym czasie koncertuje The Prodigy, które właśnie rozpoczęło trasę po angielskich miastach. Przez cały lipiec będą promować 25-lecie wydania albumu "The fat of the land". Z oryginalnego składu pozostało tylko dwóch muzyków.

W sobotę w Gorzowie imprezowiczów rozgrzeją: Simon Size, Karlo, Alex Deacon, Skoora i DJ Nambear. Start o godz.19, wstęp wolny.

ESKA Summer City w Galerii Katowickiej

Jak dobrze znasz teksty piosenek Kultu? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Jaką markę samochodu ma dziewczyna z piosenki “Baranek”?