muscial gorzów

i

Autor: materiały teatru Osterwy Gorzów Spektakl jest pełen tańca i śpiewu.

Gorzów: Tęsknisz za teatrem? Zobacz spektakl w internecie!

2020-04-26 9:45

Gorzowscy aktorzy wychodzą do widzów z kolejną propozycją. Tym razem w niedzielny wieczór (26.04) szał lat 60-tych. Nie zabraknie przebojów oraz tańców z tamtego okresu.

Artyści, w tym także aktorzy i z Gorzowa chcą pozostać w kontakcie z widzami, mimo trudności jakie wywołała epidemia koronawirusa. Kulturalne placówki są zamknięte, ale spotkać można się przed komputerem czy laptopem. Tak też będzie w niedzielę (26.04), w którą gorzowski teatr zaprasza na musical online.

Do zobaczenia spektakl pt. „Kochać” z największymi hitami Piotra Szczepanika. Jak mówi Artur Barciś, reżyser- tamten świat młodości odszedł bezpowrotnie, ale piosenki zostały, mają one treść, jakiś dramat czy historię. Akcja rozgrywa się na tak popularnej w tamtych czasach potańcówce.

Każdy z  bohaterów ma swoje przeżycia i problemy, o których opowiadają utwory m.in.  „Żółte kalendarze”, „Nigdy więcej” czy „Jutro bez Ciebie”. Więc są zawody miłosne, zakochanie czy poszukiwanie drugiej połówki. Emocje w niedzielę o godz. 20 na Facebook’u teatru oraz na kanale You Tube.

Przypomnijmy- to już kolejny spektakl online. Wcześniej można było zobaczyć „Kolację na cztery ręce”, „Zapach żużla” oraz „Brata naszego boga”.