Gorzów: Kombatantów

i

Autor: kb Wciąż trwają prace na Kombatantów.

Gorzów: Szykujcie się na nowe utrudnienia na Kombatantów

2021-11-22 17:10

Ulica będzie zamknięta dla kierowców na odcinku od skrzyżowania z Grota – Roweckiego do skrzyżowania z Szarych Szeregów. Trzeba jeździć objazdami. Przez remont swoje trasy muszą zmienić także autobusy MZK.

Uwaga kierowcy, od jutra (23.11) nie przejedziecie ul. Kombatantów od skrzyżowania z Grota – Roweckiego do skrzyżowania z Szarych Szeregów. Zamknięte zostanie również skrzyżowanie ulic Kombatantów, Bora Komorowskiego i Szarych Szeregów.​ Utrudnienia potrwają dwa dni. Związane są one z remontem ulicy. Przez ten czas trzeba będzie jeździć objazdami. Wyznaczone są one ulicami: Obrońców Pokoju, Armii Krajowej i Kutrzeby, a także ulicą Hubala. Natomiast dla jadących ul. Szarych Szeregów od strony Walczaka trasą objazdową będzie ul. Popławskiego.

MZK Gorzow

i

Autor: foto. UM Gorzów

Gorzowskie MZK zmieni trasy przejazdu kilku linii autobusowych. Uwaga pasażerowie we wtorek (23.11) i w środę (24.11). Autobusy linii 104, 114, 132 i 501, a także 102, 107, 125 zmienią swoje dotychczasowe trasy od skrzyżowania ulic Okulickiego i Kombatantów. Natomiast linie 123, 124, 137 od skrzyżowania Szarych Szeregów i Okulickiego. Tymczasowe przystanki pojawią się na ulicach Obrońców Pokoju i na Kombatantów w rejonie myjni samochodowej. Dla autobusów jadących w kierunku centrum zmiana nastąpi od skrzyżowania ulic Bora-Komorowskiego i Obrońców Pokoju. Nie dotyczy to linii 102, 107 i 125, które jechać będą jak dotychczas. Na dwa dni zawieszone będą przystanki m.in. Galeria Manhattan, Armii Krajowej, Kombatantów.

Szczegóły znajdziecie na Facebooku gorzowskiego MZK.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Sytuacja na granicy to koszmar. Obowiązkiem jest bronić granic i za to dziękuję. Jednocześnie obowiązkowo trzeba pomóc ludziom, którzy bez wsparcia umrą. Dlatego opublikowałam bardzo rzeczowy i wyważony post na Instagramie. Kim jestem?