gorzów punkt szczepień 1

i

Autor: materiały szpitala Gorzów Punkt szczepień przy Dekerta i ogrzewany namiot, w którym można poczekać.

Gorzów: Szczepienia medyków idą zgodnie z planem. Poczekalnia w ogrzewanym namiocie!

2021-01-29 18:32

Na razie w gorzowskiej lecznicy nie problemów z dostawą zamówionych szczepionek. Są one podawane grupie zero oraz seniorom powyżej 80 roku życia. Sporo medyków ma za sobą już drugą dawkę szczepionki przeciwko COVID-19.

W piątek (29.01) gorzowski szpital otrzymał partię 180 dawek, która zostanie wykorzystana w ciągu trzech dni. W poniedziałek (1.02) pojawi się kolejnych 810 szczepionek.  Na razie ma żadnych zakłóceń.

O szczepieniach mówi Agnieszka Wiśniewska, rzecznik szpitala w Gorzowie:

Wśród zaszczepionych seniorów znalazła się stulatka z powiatu gorzowskiego, która po pierwszej dawce czuje się dobrze. Przy punkcie szczepień przy Dekerta stanął ogrzewany namiot dla czekających na wejście. Niestety pacjenci z niego nie korzystają, a tłoczą się w wąskim korytarzu.

gorzów punkt szczepień 2

i

Autor: materiały szpitala Gorzów Pacjenci w korytrzu do gabinetu szczepień.

Jak podkreśla rzecznik Wiśniewska- korytarz prowadzący do punktu szczepień ma swoją ograniczoną pojemność, nie ma potrzeby by stać w tłoku, bo każdy kto ma wyznaczony termin zostanie zaszczepiony. Poza tym po szczepieniu pacjent musi odczekać pół godziny za nim wyjdzie z budynku, bo nie wiadomo jaka będzie reakcja na szczepionkę.

Nowoczesne inkubatory trafiły do Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze

Dowód osobisty z odciskiem palców - dobry pomysł?

Pytanie 1 z 1
Dowód osobisty z odciskiem palców - dobry pomysł?