gorzów święta ozdoby 1

i

Autor: Fragles/ archiwum Nie wiadomo czy na Kwadracie pojawią się ozdoby, jak to było w latach ubiegłych.

Gorzów: Światełka będą i koniec, ale... o wiele skromniejsze

2021-11-02 13:27

Problemy z wyłonieniem wykonawcy ozdób świątecznych i ich montażu, skłoniły gorzowskich urzędników do zweryfikowania zamiarów. Przesytu iluminacji nie będzie, ale oświetlenie pojawi się. Jakie?

Bez obaw Gorzów będzie rozświetlony - zapewniają miejscy urzędnicy.​ Pomimo bardzo wysokich ofert na świąteczne oświetlenie, jakie w dwóch przetargach zaoferowała jedna firma, magistrat nie zrezygnuje z dekoracji. Postępowanie unieważniono, nowego nie będzie. Miasto na świąteczne ozdoby ma nieco ponad 300 tysięcy złotych.

- Mamy na to sposób i nad tym pracujemy. Podzielimy zadanie na mniejsze części, trwają rozmowy z firmami, które się tym zajmują. Za chwilę będzie finał, a miasto na święta będzie błyszczeć -  zapewnia Wiesław Ciepiela, rzecznik gorzowskiego ratusza.

Ozdobne girlady mają zawisnąć nad ulicami.

i

Autor: materiały UM Gorzów

Firma, która zgłosiła się w przetargach najpierw chciała 500 a później 650 tysięcy złotych. Zatem 6 grudnia na Starym Rynku i na Kwadracie pojawią się świąteczne dekoracje, a na ulicach światełka, ale oprawa będzie o wiele skromniejsza. Decyzje poznamy wkrótce.

Tak Andrzej Duda obchodził Dzień Wszystkich Świętych

Quiz z ortografii. Wskaż brakującą literę!

Pytanie 1 z 10
sku_ka